Příběh loga rezidence U Červeňáku

Je nepřehlédnutelné a pohled na něj člověku evokuje přírodu. O čem že je řeč? No přeci o našem logu!

Už jste si určitě všimli, že logo celého našeho projektu tvoří dva zelené lístky a taky doufáme, že jste si všimli i toho, že tyto lístky zároveň tvoří postavu s otevřenou náručí. Tato postava čeká právě na vás, až vás bude moct přivítat ve vašem novém domově!  

A i přes to, že by název rezidence a celého projektu mohl svádět k jiné barvě, byla vybraná zelená, a to z prostého důvodu. Vzhledem k tomu, že se rezidence staví v centru přírody, v malebném okolí řeky Chrudimky a v blízkosti několika parků, byla zelená barva jasnou volbou.  

Co o logu a jeho vzniku řekl přímo jeho autor?  

“Při tvorbě loga pro nás nebyl nosným symbolem most, v jehož blízkosti se projekt buduje – Červeňák.  Podle něj se lokalita i jmenuje, ale především nás inspirovala tamní příroda, zeleň. Je to úžasné místo. Na jedné straně se nacházíte u několika parků, v okolí řeky, ale zároveň můžete za 15 minut dojít do centra města na Pernštýnské náměstí” uvedl k tvorbě loga autor Martin Došek z reklamní agentury MAXX.  

Celé logo je navíc doplněno claimem „Život v centru přírody“

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Následující volbou souhlasíte s využíváním cookies a použití údajů o vašem chování na webu pro zobrazení cílené reklamy. Personalizaci a cílenou reklamu si můžete kdykoliv vypnout nebo upravit.

více informací & nastavení